ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

КЗ "НСЗШ№13"

Структура методичної роботи

КЗ “НСЗШ №13”

Див.фото https://drive.google.com/file/d/1RCa5Fm72QOjV0EkI-IuaYwj1UMEh98vd/view?usp=sharing

ЗАДАЧІ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ.

1.      Донести критерії оцінки соціальних якостей учнів різного віку до кожного учня, батьків. Організувати роботу над втіленням

цих якостей в особистість школярів.

2.      Створити пакет методів та методик діагностики соціального портрету учнів різних вікових груп.

3.      Підвищити якість навчання школярів за рахунок використання інноваційних освітніх технологій для формування соціальної компетентності та громадської самосвідомості учнів.

4.      Розширити рольовий простір кожної дитини за рахунок її включення у систему суспільно корисних справ шкільного самоврядування та інше.

5.      Підвищити педагогічну майстерність колективу шляхом активної участі в роботі підрозділів методичної служби школи.

6.      Підвищити рівень психолого-педагогічної культури учасників освітнього процесу, забезпечити психолого – педагогічний супровід соціалізації учнів різного віку.

7.      Забезпечити перехід на новий зміст навчання 4-х та 7-х класів.

8.      Сформувати особу, готову до самовизначення свого місця в творчому перетворенні оточуючого світу, до саморозвитку.

9.      Досягти оптимального рівня вихованості учнів.

10.  Формувати основи культури спілкування.

11.  Розвивати і підтримувати гуманістичний уклад шкільного життя і систему шкільного самоврядування.

12.  Створити режим максимального сприяння процесам соціалізації підлітків.

13.  Створити систему управління досягнень оптимальних кінцевих результатів.

14.  Затвердити тему  методичного проекту педагогічного колективу на 2015-2020 н,р «Соціалізація та компетентність – ресурс освіти 21ст.»

15.  Провести педради:

Про використання інноваційних технологій на уроках з метою соціалізації школярів (жовтень);

Про дослідницьку та проектну діяльність як напрям соціалізації (січень);

Про розвиток комунікативної компетентності учнів у навчальному та виховному процесах (березень 2016);

16.  Організувати роботу психолого-педагогічного семінару «Освітні стратегії соціалізації особистості в громадянському суспільстві»

17.  Провести первинний моніторинг учителів і школярів (4-11 кл). провести моніторинг у 4-10 класах для визначення академічної обдарованості школярів.

18.  Організувати роботу творчих груп над новою методичною проблемою

19.  Продовжити проведення традиційного методичного тижня «Зірковий час учителя» та «Честь і гідність школи»

20.  Надати більше практичної спрямованості в діяльності методичної ради.

21.  Посилити виховання патріотизму та громадянськості в школярів.

22.  Ввести в практику роботи школи декади шкільних методичних об’єднань

23.  Активно залучати піклувальну раду школи до співпраці по зміцненню матеріально – технічної бази школи, всебічному зміцненню зв'язків між родинами учнів та школою